NOWOŚĆNowy zabieg Fizjoterapia stomatologicznaSprawdź

Stażystka fizjoterapeutka

Weronika Nowak

Parę słów o mnie

Jestem studentką fizjoterapii, która powoli zbliża się do tytułu magistra na ostatnim, piątym roku studiów. Jednocześnie odbywam staż w Osteomedic, pod okiem fantastycznych specjalistów, przygotowując się do całkowicie samodzielnej pracy. Moja przygoda z fizjoterapią, rozpoczęła się od drugiej strony leżanki, ponieważ pomysł studiów narodził się w momencie, gdy z powodu kontuzji, nie mogłam na jakiś czas działać, w początkowo obranym kierunku zawodowym – tańcu. Jednak gdzieś po drodze, okazało się, że tajniki ludzkiego ciała na tyle mnie zafascynowały, że postanowiłam pozgłębiać je nieco dłużej. Tym samym, kierunkiem najbliższym mojemu sercu jest sport i wszystkie około sportowe kontuzje. Jednocześnie bardzo chciałabym pracować w myśl osteopatycznego podejścia do ludzkiego ciała, które promuje patrzenie na człowieka i jego problemy jako całość i mam nadzieje ciągle się w tych dziedzinach rozwijać. Na co dzień staram się wprowadzać jak najwięcej aktywności do swojego życia, znając zbawienną moc ruchu, głównie w formie jogi, a każdy dłuższy czas wolny spędzam na łódce, rozwijając jedną z moich pasji, żeglarstwo.

Prowadzone zabiegi

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Weronika po godzinach...