NOWOŚĆNowy zabieg Fizjoterapia stomatologicznaSprawdź

Stażystka fizjoterapii

Agnieszka Mirowska

Parę słów o mnie

Jestem studentką V roku fizjoterapii na Krakowskiej Akademii. Umiejętność pracy z pacjentem zdobywam nieustannie od początku studiów podczas praktyk na różnych oddziałach szpitalnych, a także w ramach stażu w OsteoMedic. Za najważniejsze cechy dobrego fizjoterapeuty uważam otwartość, umiejętność słuchania oraz empatię, dlatego staram się pielęgnować je przy każdej możliwej okazji. W pracy z pacjentem kieruję się przede wszystkim holistycznym podejściem, mając na uwadze to, że organizm to nierozłączna całość, której wszystkie elementy wzajemnie na siebie oddziaływują. Najbardziej pasjonuje mnie praca z kobietami w okresie okołociążowym, a zwłaszcza pomoc im w utrzymaniu pełnej sprawności oraz możliwie najlepszego samopoczucia, dlatego też ukończyłam kurs trenera kobiet w ciąży i po porodzie, uzyskując międzynarodowy certyfikat trenerski. Jestem również certyfikowaną terapeutką mięśni dna miednicy według szwajcarskiej koncepcji BeBo®. Swoje zainteresowanie fizjoterapią w okresie okołoporodowym rozwijam również podczas wolontariatu na oddziale ginekologiczno-położniczym w jednym z krakowskich szpitali, a także biorąc udział w licznych kursach z tematyki uroginekologicznej.

Prowadzone zabiegi

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Agnieszka po godzinach...