NOWOŚĆNowy zabieg Fizjoterapia stomatologicznaSprawdź

Stażysta fizjoterapeuta

Dawid Herdecki

Parę słów o mnie

Jestem studentem V roku fizjoterapii na Krakowskiej Akademii. Sport od zawsze jest nieodłącznym elementem mojego życia. Pasjonuję się piłką nożną, niestety liczne kontuzje oraz problemy zdrowotne wykluczyły mnie z grania na wyższym poziomie rozgrywkowym. Za cel obrałem sobie pomoc innym, aby ich dolegliwości i kontuzje nie przeszkodziły w spełnieniu marzeń. W pracy cechuje mnie sumienność, empatia oraz zaangażowanie. Pozwala mi to zrozumieć potrzebny pacjenta i zmotywować go do działania. Indywidualne podejście do każdego przypadku oraz skupienie się na aspektach takich jak styl życia, dieta czy zdrowie psychiczne daje mi możliwość zlokalizowania źródła dolegliwości. Stale poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności dzięki praktyce w szpitalach oraz uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Obecnie odbywam staż pod okiem najlepszych specjalistów w OsteoMedic oraz mam przyjemność pracować z grupą młodzieżową z sekcji piłki nożnej w centralnej lidze juniorów. Najbardziej pasjonuje się osteopatią, fizjoterapią ortopedyczną oraz terapią manualną. Wolne chwile staram się poświęcać na podróże, wycieczki górskie, grę w tenisa i piłkę nożną.

Prowadzone zabiegi

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Dawid po godzinach...