NOWOŚĆNowy zabieg Fizjoterapia stomatologicznaSprawdź

Masażystka

Katarzyna Rymarz

Parę słów o mnie

Jestem absolwentką krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na specjalnościach „Odnowa Psychosomatyczna” oraz „Zarządzanie Ośrodkami Spa”. Będąc na studiach szukałam w masażu stylu, który będzie czymś więcej niż utartym, dobrze wszystkim znanym schematem ruchów. Dlatego chcąc pogłębić swoją pasję i odkrywać nowe techniki relaksacji, zdobyłam tytuł Technika Masażysty. Udział w licznych kursach i warsztatach z masaży orientalnych pozwoliły mi na połączenie zastosowania nieszablonowych technik z indywidualnym podejściem do pacjenta, które zapewni mu uczucie odprężenia. Masaż daje mi poczucie satysfakcji i spełnienia dlatego dokładam wszelkich starań, aby każdy poczuł się niepowtarzalnie i wyjątkowo, tworząc warunki, gdzie zapomni o wszelkich troskach i poczuje stan głębokiego relaksu. Dodatkowo, aby kompleksowo zająć się każdym pacjentem, zdobyłam tytuł Technika Usług Kosmetycznych w szkole Teb Edukacja.

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Katarzyna po godzinach...