NOWOŚĆ🎁Bon i karta podarunkowa do kupienia onlineSprawdź

Fizjoterapeuta

Katarzyna Zielonka

Parę słów o mnie

Absolwentka studiów magisterskich UJ Collegium Medicum, absolwentka studiów doktoranckich AWF Kraków, aktualnie studentka osteopatii na Akademii Osteopatii w Krakowie. Pasjonatka anatomii człowieka, wiedzą anatomiczną dzielę się ze studentami podczas zajęć praktycznych na Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Praca indywidualna z pacjentem, pozwala na holistyczne spojrzenie na człowieka. Uwzględniające nie tylko obszar bólowy ale sprzężone zaburzenia wielu innych układów w ciele. Szukając odpowiedzi na wiele nurtujących pytań związanych z powstałą dysfunkcją uczęszczam na zajęcia z Osteopatii, która pozwala rozpatrywać ciało ludzkie pod względem fizycznym (anatomia, fizjologia, biomechanika) oraz psychicznym (emocje, traumy). Szerokie spojrzenie osteopatyczne pozwala na całościową ocenę co czyni terapię bardziej efektywną, skuteczną i przynoszącą ulgę w dolegliwościach.

Prowadzone zabiegi

Jako fizjoterapeuta w Krakowie dbam o to, by zdrowie i samopoczucie moich Pacjentów poprawiało się po każdej wizycie.
W OsteoMedic wykonuję zabiegi...

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Katarzyna po godzinach...