NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Osteopatka

Kinga Siwiaszczyk

Parę słów o mnie

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie oraz Akademii Osteopatii. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu rehabilitacji sportowej oraz z zakresu opieki nad kobietami w ciąży i po zakończonej ciąży . Wieloletnia praca w klubach sportowych ‚ tj 7r Solna Wieliczka , Agh Kraków czy kadra Polski U16 koszykarzy. Chęć poszerzenia umiejętności w zakresie diagnozy pacjenta doprowadziła mnie do osteopatii, dzięki której zyskałam holistyczne podejście zarówno do diagnozy jak i terapii.

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka