NOWOŚĆNowy zabieg Fizjoterapia stomatologicznaSprawdź

Ortopeda

Krzysztof Szymański

Parę słów o mnie

Ukończyłem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – Wydział Lekarski (2011). W latach 2011-2012 odbyłem staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Dietla w Krakowie. W 2012 rozpocząłem specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Klinice Ortopedii w Zakopanem. Od 2013 do 2018 roku kontynuowałem specjalizację w Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii w Krakowie, którą zakończyłem uzyskując tytuł specjalisty. W trakcie specjalizacji zdobywałem doświadczenie w szpitalach krakowskich (Centrum Urazowe, Ortopedicum, KCR) oraz wielu kursach doskonalących w Polsce i za granicą. Przeprowadzam konsultacje, leczenie operacyjne, nieoperacyjne i zachowawcze. Specjalizuję się w chirurgii ortopedycznej i urazowej kończyn oraz ortopedii sportowej. Wykonuję również badania ultrasonograficzne narządu ruchu.

Prowadzone zabiegi

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Krzysztof po godzinach...