NOWOŚĆNowy zabieg Fizjoterapia stomatologicznaSprawdź

Stażysta fizjoterapeuta

Piotr Zębala

Parę słów o mnie

Swoją przygodę z fizjoterapią rozpocząłem od rehabilitowania samego siebie. A działo się to akurat w czasie wyboru kierunku studiów i tak zostało do dziś - jestem studentem już 5. roku na Krakowskiej Akademii.Na co dzień jestem miłośnikiem sportu (zwłaszcza piłki nożnej), aktywnego trybu życia i motoryzacji. Swoją pasję do piłki praktykuję także jako trener grup młodzieżowych w klubie sportowym.Jako fizjoterapeuta spełniam się poprzez odbywanie stażu w OsteoMedic oraz pracę w jednym z czołowych krakowskich klubów piłkarskich. Pozwala mi to na łączenie swoich zainteresowań z pracą. Sukcesywnie poszerzam swoje umiejętności poprzez odbywanie różnych kursów i szkoleń.W pracy z pacjentem kładę szczególny nacisk na rzetelną i precyzyjną diagnostykę, niezbędną do skutecznej terapii. Jestem osoba otwartą na innych ludzi, co pomaga mi w nawiązaniu dobrego kontaktu z pacjentami.

Prowadzone zabiegi

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Piotr po godzinach...