NOWOŚĆNowy zabieg Fizjoterapia stomatologicznaSprawdź

Fizjoterapeutka

Tola Wierzbik

Parę słów o mnie

Ukończyłam kierunek fizjoterapia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a aktualnie kształcę się na Akademii Osteopatii w Krakowie. Podejście osteopatyczne jest bliskie temu w jaki sposób patrzę na pracę z pacjentem. Samodzielne planowanie terapii od początku mojej kariery wzbogaca mnie w doświadczenie, ale co najważniejsze jest motywacją do pogłębiania wiedzy. Pracuję głównie z pacjentami borykającymi się z problemami narządu ruchu (m.in. bóle kręgosłupa, stany po urazach, przeciążeniach). Swoją pracę zawsze opieram o dokładny wywiad i badanie fizykalne. Wierzę, że pomimo pozornych podobieństw każdy przypadek jest inny i indywidualnie podejście jest dla mnie kluczowe. Ważne jest dla mnie aby uświadomić pacjenta, że na jego zdrowie składa się wiele czynników - zdrowie psychiczne, dieta czy aktywność fizyczna mają ogromny wpływ na samopoczucie i proces leczenia. Poza fizjoterapią pasjonuję się tańcem współczesnym, psychologią i fotografią - szczególnie analogową.

Prowadzone zabiegi

Jako fizjoterapeuta w Krakowie dbam o to, by zdrowie i samopoczucie moich Pacjentów poprawiało się po każdej wizycie.
W OsteoMedic wykonuję zabiegi...

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Tola po godzinach...