Terapia tkanek głębokich

Nasze zabiegi

Masaż Tkanek Głębokich polega na manualnej pracy z ciałem pacjenta. Zarówno filozofia i techniki oparte są na przywróceniu równowagi i prawidłowej funkcji w układzie mięśniowo-szkieletowym. Jedną z charakterystycznych cech terapeutycznych jest wykorzystanie różnych technik manualnych oraz narzędzi służące usuwaniu restrykcji w układzie mięśniowo-powodziowym. Istotą MTG jest ocena funkcjonalna i badanie palpacyjne, które jako rozwiniecie wywiadu mogą wskazać konieczne do terapii obszary dysfunkcyjne.

Prowadzący

Wioleta Ryś
Wioleta Ryś Fizjoterapeutka
pierwszy wolny termin: 25.06.2021 o godz. 18:30 Umów wizytę u tego specjalisty

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka