NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Masaż Hawajski w Krakowie

Nasze zabiegi
Lomi Lomi Nui oznacza dosłownie „dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Charakteryzuje się dużą intensywnością długich, relaksacyjnych ruchów, które doskonale rozluźniają mięśnie i ścięgna. W Lomi Lomi Nui dużo uwagi poświęca się pracy ze stawami, przyjemnemu rozciąganiu, zwiększaniu ich elastyczność i wpływowi na poprawę zakresu ruchów. Wykonywanie tanecznych ruchów zharmonizowanych z muzyką koi nerwy i głęboko odpręża. Celem masażu Lomi Lomi Nui jest nie tylko rozluźnienie napięć, ale także uzyskanie równowagi pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Stłumione emocje i stres zapisują się w mięśniach hamując przepływ energii w organizmie. Masaż ten pomoże odblokować miejsca, które były napięte podczas stresu, przywracając harmonię w ciele.

Prowadzący

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka