NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Krótko o nas

Parę słów o nas

Jedność, harmonia, równowaga


Osteomedic to miejsce tworzone przez ludzi z pasją pomagania innym. Dbamy o Wasze zdrowie i komfort życia, a czasem wręcz je odbudowujemy. Holistyczne podejście Specjalistów z różnych dziedzin pozwala na pełną diagnozę i umożliwia interdyscyplinarne podejście dopasowane indywidualnie do każdego z Was. Posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone odpowiednimi kwalifikacjami na najwyższym poziomie. Nieustannie podnosimy nasze kompetencje, aby stosować jak najlepsze metody terapii dostosowane odpowiednio do Waszych problemów. Osteomedic to miejsce, w którym staramy się kompleksowo zadbać o Wasze zdrowie. Pracujemy technikami osteopatycznymi, manualnymi, wisceralnymi. W naszej ofercie znajdziecie również masaże, które pozwolą na chwilę rozluźnienia i relaksu. Aby zapewnić Wam pełną opiekę, do współpracy zaprosiliśmy lekarza ortopedę, który dopełnia nasz zespół.

O nas - Osteomedic
Każdy jest ważny Dbamy o Ciebie!

Nasze gabinety są zaprojektowane tak, by Pacjent czuł się możliwie najbardziej komfortowo. To tutaj na co dzień oddajemy całe swoje serca niosąc pomoc naszym Pacjentom.

To co robimy najlepiej

Dlaczego My?

 • 01 Profesjonalizm

  Doświadczenie i pasję naszych terapeutów łączymy z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

 • 02 Kompleksowość

  Osteomedic to interdyscyplinarni specjaliści, wykorzystujący szerokie spektrum technik i zabiegów, zapewniając najlepsze efekty.

 • 03 Jakość

  Nasze działania przynoszą zamierzony efekt terapeutyczny, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych pacjentów.

Nasze miejsce pracy Zobacz gabinety

Gabinet zielony - przygotowany do profesjonalnego zabiegu fizjoterapii, masazu. Przystosowany do wygodnego leżenia i komfortu pacjenta.

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
To My! po godzinach...