NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Masaż peruwiański w Krakowie

Nasze zabiegi
Jest to holistyczny masaż, w którym używany jest pruwiański olej inca inchi, działający regenerująco i ujędrniająco. W pierwszych ruchach wykonywany jest masaż karku, głowy oraz kręgosłupa tak, żeby kolejno przejść do masowania całego ciała. Uciski połączone z rozciąganiem to nieodłączny element tego masażu. Masaż ten opracowany został przez Ricardo Floreza, certyfikowanego masażystę z Peru. Poparty jest latami doświadczeń zdobywanych w prestiżowych SPA. Całkowity relaks, swobodny przepływ energii i niesamowita precyzja to tylko namiastka wiedzy zdobytej na szkoleniach u Ricardo. W Krakowie jest jeszcze mało popularny, lecz wychodzi naprzeciw klientom, którzy szukają innowacyjnych technik relaksacji.

Prowadzący

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka