NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Masaż Sportowy w Krakowie

Nasze zabiegi
Ma na celu zwiększenie zakresu ruchów i elastyczności mięśni, co daje większe możliwości w budowaniu formy fizycznej. Poprawia on krążenie oraz dotlenienie mięśni, poprawiając ich kondycję i sprawność. Regularne masaże gwarantują krótszy czas regeneracji między treningami oraz oczyszczanie organizmu z toksyn. Masaż ten bazuje na technikach masażu klasycznego, jednak stosowane są bardziej energiczne i mocne techniki. Masaż sportowy, w zależności od jego rodzaju, ma możliwość pobudzenia i rozgrzania mięśni, przygotowując do treningu lub do relaksacji i regeneracji sportowca po długotrwałym wysiłku. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji (mięśnie, stawy i więzadła są odpowiednio rozgrzane) oraz pozwala zmniejszyć zmęczenie po intensywnym wysiłku.

Prowadzący

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka