NOWOŚĆNowy zabieg Fizjoterapia stomatologicznaSprawdź

Fizjoterapeutka

Agnieszka Zaleska-Czapla

Parę słów o mnie

Jestem absolwentką fizjoterapii na UJ Collegium Medicum. Zawód, który wybrałam jest moją pasją, a praca z pacjentami przynosi mi ogromną satysfakcję oraz motywację do ciągłego rozwoju. Od zakończenia studiów pracuję w zawodzie, nieustannie pogłębiam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach terapii manualnej, a także chcąc mieć jeszcze szersze spojrzenie i lepiej pomóc pacjentom, rozpoczęłam studia w Akademii Osteopatii. Na co dzień pracuję głównie z osobami cierpiącymi z powodu dysfunkcji układu ruchu spowodowanymi przeciążeniami, urazami, a także problemami będącymi skutkiem nadmiernego stresu oraz siedzącego trybu życia. W czasie wizyty stosuję głównie techniki manualne, masaż tkanek głębokich oraz elementy terapii wisceralnej. Staram się patrzeć na pacjenta w jak najbardziej kompleksowy sposób i oprócz terapii w gabinecie doradzać jakie zmiany wprowadzać w życiu codziennym, aby leczenie było jak najbardziej skuteczne.

Prowadzone zabiegi

Jako fizjoterapeuta w Krakowie dbam o to, by zdrowie i samopoczucie moich Pacjentów poprawiało się po każdej wizycie.
W OsteoMedic wykonuję zabiegi...

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Agnieszka po godzinach...