Terapia manualna

Nasze zabiegi

Terapia manualna jest metodą diagnozowania układu ruchu, mięśni, stawów, powięzi, więzadeł i nerwów w oparciu o anatomię i biomechanikę pracy ludzkiego ciała. Poprzez dokładny wywiad, testowanie stawów, mięśni i układu nerwowego terapeuta szuka źródła dolegliwości, a następnie poprzez specjalistyczne techniki (mobilizacje, manipulacje, masaż funkcjonalny, neuromobilizacje) próbuje owe źródło bólu wyeliminować.

Prowadzący

Filip Skowron
Filip Skowron Fizjoterapeuta
pierwszy wolny termin: 20.04.2021 o godz. 13:15 Umów wizytę u tego specjalisty
Agnieszka Zaleska-Czapla
Agnieszka Zaleska-Czapla Fizjoterapeutka
pierwszy wolny termin: 20.04.2021 o godz. 11:15 Umów wizytę u tego specjalisty
Wioleta Ryś
Wioleta Ryś Fizjoterapeutka
pierwszy wolny termin: 20.04.2021 o godz. 08:51 Umów wizytę u tego specjalisty

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka