NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Fizjoterapia ogólna w Krakowie

Nasze zabiegi

Większość z Nas słyszała o zabiegach fizjoterapii, ale ile osób będzie mogło w jasny sposób przekazać czym fizjoterapia właściwie jest? Jeśli nie jesteśmy specjalistą w tej dziedzinie lub wiedzy medycznej nie traktujemy jak swoistego hobby to zostanie Nam garstka ludzi. Dlatego zapraszam do zapoznania się z opisem fizjoterapii, po którym może stwierdzisz, że to właśnie tego poszukiwałeś/-aś.

Czym jest fizjoterapia?

To nauka o metodach pracy z pacjentem opartych głównie o ruch. Dzięki wykorzystaniu energii fizycznej znajdującej się w środowisku człowieka leczenie odbywa się w pełni naturalny sposób. Łączy ona dodatkowo tysiącletnie historie takich form terapii z nowoczesną nauką poznawania ciała człowieka, oddziaływań mięśni, szkieletu, ścięgien i niezliczonych zależności między sobą.

Prowadzący

Mikołaj Wielgus
Mikołaj Wielgus Fizjoterapeuta
Ikona długość zabiegu 45 min / Ikona portfel 160zł
pierwszy wolny termin: 19.07.2024 o godz. 16:45 Umów wizytę u tego specjalisty
Agnieszka Zaleska-Czapla
Agnieszka Zaleska-Czapla Fizjoterapeutka
Ikona długość zabiegu 45 min / Ikona portfel 180zł
pierwszy wolny termin: 18.07.2024 o godz. 09:15 Umów wizytę u tego specjalisty
Jagoda Potoczek
Jagoda Potoczek Fizjoterapeutka
Ikona długość zabiegu 45 min / Ikona portfel 180zł
pierwszy wolny termin: 07.08.2024 o godz. 11:45 Umów wizytę u tego specjalisty
Maria Przybyło
Maria Przybyło Fizjoterapeutka
Ikona długość zabiegu 45 min / Ikona portfel 160zł
pierwszy wolny termin: 17.07.2024 o godz. 18:45 Umów wizytę u tego specjalisty
Filip Skowron
Filip Skowron Fizjoterapeuta/Osteopata
Ikona długość zabiegu 45 min / Ikona portfel 160zł
pierwszy wolny termin: 19.07.2024 o godz. 10:30 Umów wizytę u tego specjalisty

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka