NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Wizyta w Osteomedic Kraków

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta składa się z czterech ważnych etapów
spine
Wywiad medyczny Na początku wizyty Specjalista zbiera obszerny wywiad, pytając o szczegóły zarówno samego problemu, z którym Pacjent się zgłosił, jak i o równie istotne aspekty, takie jak styl życia, codzienna dieta czy historia medyczna.
01
Badanie manualne Za pomocą specjalistycznych testów i profesjonalnych technik Specjalista przeprowadza dokładne badanie, które pozwoli na postawienie celnej diagnozy, co jest niezbędne do zaplanowania skutecznej terapii.
02
Terapia Bazując na informacjach zdobytych podczas badania, przeprowadzana jest indywidualnie dobrana do Pacjenta terapia, mająca na celu jak najszybsze pozbycie się problemu, z którym Pacjent się zgłosił.
03
Zalecenia do domu Wierzymy, że indywidualna praca Pacjenta jest równie ważna jak wizyta w gabinecie, dlatego każdy Pacjent na koniec wizyty otrzymuje spersonalizowane zalecenia, mające być uzupełnieniem oraz wsparciem terapii prowadzonej w gabinecie.
04
0 Przeprowadzonych terapii
0 Wypitych kaw
0 Zadowolonych pacjentów

Najczęstsze pytania

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta jest momentem diagnostyczno-terapeutycznym. Przeważnie jest to czas bardzo stresowy dla pacjenta, dlatego zawsze staramy się zniwelować ten stan do zera, aby badanie i terapia przebiegły zgodnie ze sztuką fizjoterapeutyczną. Terapeuta, bez względu na diagnozę postawioną przez lekarza, w czasie spotkania uzyskuje niezbędne informacje potrzebne w procesie programowania rehabilitacji czy treningu.

Czy będzie bolało?

Potrafimy prowadzić terapię bezboleśnie, ponieważ nie każda metoda terapeutyczna powinna prowokować ból. Specjalizujemy się w technikach bezbolesnych. Ból może pojawić się jedynie podczas badania, kiedy odnajdziemy zajętą strukturę.

Ile trwa wizyta?

Czas trwania wizyty jest różny, w zależności od wybranego zabiegu. Informację o czasie trwania poszczególnych zabiegów można znaleźć w zakładce “oferta”.

Ile zabiegów muszę odbyć?

Cały proces terapii, w tym ilość, częstotliwość oraz specyfikę spotkań ustalany jest przez Specjalistę indywidualnie dla każdego Pacjenta, bazując między innymi na przeprowadzonym badaniu i postawionej diagnozie.

Czy muszę się przebierać?

Oczywiście nie ma takiego obowiązku, jednak zawsze zalecamy zabranie ze sobą wygodnego stroju.

Nasze miejsce pracy Zobacz gabinety

Gabinet zielony - przygotowany do profesjonalnego zabiegu fizjoterapii, masazu. Przystosowany do wygodnego leżenia i komfortu pacjenta.