NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Terapia wisceralna w Krakowie

Nasze zabiegi
Głównym celem terapii wisceralnej jest przywrócenie prawidłowego napięcia, elastyczności oraz ruchów narządów wewnętrznych. Większość ludzi rozumie ideę mięśni i stawów powodujących ból, sztywność, ograniczenie ruchomości, ale nie bierze pod uwagę swoich narządów wewnętrznych. Najnowsze badania ukazują ogromne powiązania schorzeń układu trzewnego z dolegliwościami związanymi z kręgosłupem. Często właśnie przyczyna dolegliwości ma podłoże wisceralne. Diagnoza oraz odpowiednia terapia dysfunkcji narządów wewnętrznych stają się bardzo istotne dla szerszego poznania problemów bólowych pacjenta oraz dla osiągania długofalowych efektów leczenia.

Prowadzący

Agnieszka Zaleska-Czapla
Agnieszka Zaleska-Czapla Fizjoterapeutka
Ikona długość zabiegu 45 min / Ikona portfel 200zł
pierwszy wolny termin: 18.07.2024 o godz. 09:15 Umów wizytę u tego specjalisty
Filip Skowron
Filip Skowron Fizjoterapeuta/Osteopata
Ikona długość zabiegu 45 min / Ikona portfel 200zł
pierwszy wolny termin: 12.08.2024 o godz. 08:50 Umów wizytę u tego specjalisty

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka