NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Osteopata

Karol Piotrowski

Parę słów o mnie

Absolwent UJ Collegium Medicum, certyfikowany terapeuta manualny; obecnie student studiów doktoranckich na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, a także Akademii Osteopatii w Krakowie. Osteopatia dała mi nowe spojrzenie na zagadnienia dotyczące zdrowia. Od zawsze uważałem, że organizm człowieka to niesamowicie skomplikowana maszyna, w której zachodzi miliony procesów, mających wpływ na funkcjonowanie każdego z nas, ale (kiedyś) nie przypuszczałbym, że wszystkie te procesy potrafią być ze sobą połączone. Ciągłe zgłębianie wiedzy i poszukiwanie odpowiedzi na pojawiające się nowe pytania pozwala mi cały czas się rozwijać by jak najlepiej pomagać pacjentowi i osiągać zamierzone rezultaty. Przeszłość sportowa nauczyła mnie ciężkiej pracy i walki o jak najwyższe cele. Jak każdy sportowiec nie znoszę porażek, dlatego podczas każdej wizyty daję z siebie 110%, by jak najlepiej pomóc swojemu pacjentowi.

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Karol po godzinach...