NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Fizjoterapeutka

Agnieszka Zaleska-Czapla

Parę słów o mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii z wyróżnieniem. Obecnie także studentką IV roku medycyny osteopatycznej w Akademii Osteopatii w Krakowie. Zawód który wybrałam jest moją pasją, a praca z pacjentami przynosi mi ogromną satysfakcję oraz motywację do ciągłego rozwoju. Od czasu ukończenia studiów pracuję w zawodzie, nieustannie szkoląc się m.im. w zakresie terapii manualnej, a od czterech lat w zakresie medycyny osteopatycznej, która stała się moim konikiem. Spojrzenie na ludzki organizm jako jedność daje szerszą perspektywę na znalezienie właściwej przyczyny problemu pacjenta, nie koncentrując się wyłącznie na miejscu dającym objawy w danym momencie. Świadomość oddziaływania na siebie narządów wewnętrznych i nie dzielenie ciała na niezależne części stwarza większe możliwości regulacji, a tym samym pomocy w zdrowieniu organizmu. Na co dzień pracuję głównie z osobami cierpiącymi z powodu bólu, będącego skutkiem dysfunkcji układu ruchu (przeciążenia, urazy, zmiany zwyrodnieniowe, dysfunkcje stawów, mięśni, więzadeł),a także problemami pochodzenia trzewnego czy będącymi skutkiem nadmiernych napięć układu nerwowego czy stresu. W czasie wizyty stosuję głównie techniki manualne, czyli z użyciem własnych rąk w obszarze układu ruchu, narządów wewnętrznych, a także elementy terapii czaszkowo-krzyżowej. Staram się patrzeć na pacjenta jak najbardziej kompleksowo i indywidualnie, a oprócz terapii w gabinecie doradzać jakie zmiany wprowadzać w życiu codziennym, aby leczenie było jak najbardziej skuteczne. Kursy/szkolenia: "Taping w fizjoterapii i masażu". Organizator: Projekt Masaż "Masaż tkanek głębokich". Organizator: Projekt Masaż Sesja fizjoterapii oraz warsztaty "Masaż tkanek głębokich". Organizator: 26 edycja "International Medical Students Conference" Kurs masażu relaksacyjnego. Organizator: BIO-RELAX Fascial distortion model (Moduł podstawowy I,II,III). Organizator: Angitia Terapia Manualna wg standardów IFOMPT, moduł EB. Prowadzący: Instruktor MT,PT,OMT Stanisław Legocki Terapia Manualna wg standardów IFOMPT, moduł EII. Prowadzący: Instruktor MT,PT,OMT Stanisław Legocki Terapia Manualna wg standardów IFOMPT, moduł KI. Prowadzący: Instruktor MT,PT,OMT Stanisław Legocki Terapia Manualna wg standardów IFOMPT, moduł KII. Prowadzący: Instruktor MT,PT,OMT Stanisław Legocki Terapia Manualna wg standardów IFOMPT, moduł EIII. Prowadzący: Instruktor MT,PT,OMT Stanisław Legocki Terapia Manualna wg standardów IFOMPT, moduł EM. Prowadzący: Instruktor MT,PT,OMT Stanisław Legocki Terapia Manualna wg standardów IFOMPT, moduł KIII. Prowadzący: Instruktor MT,PT,OMT Stanisław Legocki Terapia Manualna wg standardów IFOMPT, moduł KIV. Prowadzący: Instruktor MT,PT,OMT Stanisław Legocki Terapia Manualna wg standardów IFOMPT, moduł KM. Prowadzący: Instruktor MT,PT,OMT Stanisław Legocki IV rok Akademia Osteopatii w Krakowie

Prowadzone zabiegi

Jako fizjoterapeuta w Krakowie dbam o to, by zdrowie i samopoczucie moich Pacjentów poprawiało się po każdej wizycie.
W OsteoMedic wykonuję zabiegi...

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Agnieszka po godzinach...