NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Neurologopeda

Edyta Szczurek

Parę słów o mnie

Specjalizując się jako neurologopeda, pedagog oraz terapeuta integracji sensorycznej, z powodzeniem pomagam wielu dzieciom i ich rodzicom w codziennych wyzwaniach. Na co dzień prowadzę konsultacje diagnostyczne, które pozwalają na szczegółową analizę problemów i wytyczenie najskuteczniejszej ścieżki terapeutycznej. Dodatkowo, udzielam terapii indywidualnych skierowanych głównie do niemowląt oraz dzieci do 2. roku życia, choć w wyjątkowych sytuacjach jestem gotowa wspierać także starsze dzieci. Moje podejście do pracy z dziećmi jest wyjątkowe i oparte na niedyrektywnych metodach. Kluczową rolę odgrywa tutaj podejście responsywne, które zakłada głębokie zrozumienie potrzeb dziecka i reagowanie na nie w sposób najbardziej naturalny. Dla mnie, najważniejszym aspektem pracy z małym pacjentem jest jego komfort oraz poczucie bezpieczeństwa, które jest kluczem do skutecznej terapii. Jeśli Twoje dziecko napotyka na trudności w zakresie karmienia, zarówno z piersi, butelki, jak i z łyżeczki, serdecznie zapraszam do kontaktu. Wsparcie oferuję także w sytuacjach, gdy maluch ma problemy z piciem płynów, gryzieniem i żuciem pokarmów stałych. Jeżeli obserwujesz, że Twoje dziecko niechętnie rozszerza dietę, krztusi się lub reaguje odruchem wymiotnym, nie wahaj się i skontaktuj się ze mną. Jestem tu również dla tych, którzy zmagają się z problemami wynikającymi z alternatywnego karmienia (sonda/peg), nadmiernym ślinieniem się, wybiórczym jedzeniem (awersja pokarmowa, neofobia żywieniowa, ARFID) czy trudnościami z jedzeniem spowodowanymi przez przedwczesny poród, rozszczep, mózgowe porażenie dziecięce, zespół genetyczny czy wady twarzoczaszki. Również, jeżeli pod względem mowy i komunikacji Twoje dziecko rozwija się wolniej lub nieharmonijnie, moje umiejętności i doświadczenie mogą być pomocne. Każde dziecko to indywidualny przypadek, dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzę do każdej sytuacji, tworząc indywidualny plan terapeutyczny. Celem mojej pracy jest wspieranie dzieci i ich rodziców, pomagając w radzeniu sobie z wyzwaniami dnia codziennego i poprawie jakości życia całej rodziny.

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka