NOWOŚĆNowy zabieg Fizjoterapia stomatologicznaSprawdź

Osteopata

Agnieszka Łoś

Parę słów o mnie

Ukończyłam studia magisterskie z wyróżnieniem na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Już w trakcie trwania studiów postawiłam na rozwój podejmując kształcenie w prestiżowej szkole Flanders International Collage of Osteopathy w Belgii, osiągając tytuł Dyplomowanego Osteopaty. Osteopatia umożliwiła mi poznanie i całościowe zrozumienie ludzkiego organizmu. Uważam, że najważniejszym narzędziem pracy Osteopaty jest umysł, który kieruje pracą dłoni. Wiedza i zmysł dotyku są niezwykle istotne z uwagi na możliwości, które daje koncepcja leczenia człowieka jako całości. Moim celem jest wspomaganie mechanizmów regulacyjnych i dostosowanie działań do aktualnych potrzeb pacjenta. Moim zadaniem jest usunięcie z drogi wszystkich przeszkód i stworzenie odpowiednich warunków, aby cały organizm pozostał w równowadze i odpowiedniej kondycji. Moim obowiązkiem jest stosowanie odpowiedniej wiedzy i technik, wkładając w to pełne zaangażowanie, aby towarzyszyć pacjentom w znalezieniu drogi do zdrowia i dobrego samopoczucia. Aktywnie uczestniczę w wielu szkoleniach m.in. z zakresu podejścia osteopatycznego w pediatrii i w zaburzeniach uroginekologicznych.

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Agnieszka po godzinach...