NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Fizjoterapeutka

Maria Przybyło

Parę słów o mnie

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Podczas studiów z zaangażowaniem uczestniczyłam w kołach naukowych poszerzając swoją wiedzę i horyzonty. Umiejętności praktyczne zdobywałam biorąc udział w licznych kursach i warsztatach. Ponadto miałam okazję zdobyć dodatkowe doświadczenie będąc na stażu w szpitalu w Sint-Niklaas w Belgii. Dzięki temu poznałam nowe, innowacyjne techniki terapii, które dały mi narzędzie by holistycznie podchodzić do pacjentów. Mam świadomość, że zawód fizjoterapeuty wiąże się z nieustannym rozwojem, co motywuje mnie do ciągłego doskonalenia swojego warsztatu pracy. Podczas pracy z pacjentem, stawiam przede wszystkim na odnalezienie przyczyn problemu i usunięcie ich. Zależy mi na indywidualnym podejściu do pacjenta. Zdaję sobie sprawę, że żaden przypadek nie jest książkowy i zero-jedynkowy. Nie ma dwóch takich samych przypadków, dlatego każda terapia będzie wyglądać inaczej i będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb. Standardowy przebieg wizyty polega na przeprowadzeniu dokładnego wywiadu na temat dolegliwości, przeprowadzeniu testów funkcjonalnych i dostosowaniu adekwatnych do potrzeb pacjenta technik terapii manualnej . Zależy mi, aby pacjent wychodząc z gabinetu miał większą świadomość na temat swoich przypadłości i miał motywację do kontynuacji ćwiczeń w domu. Każda wizyta to pełne zaangażowanie z mojej strony. W gabinecie staram się stworzyć komfortową przestrzeń, do której chętnie będzie się wracać. Pracuję z pacjentami, którzy zmagają się m.in. ze świeżymi, jak i przewlekłymi urazami oraz bliznami przez nie spowodowanymi. Oprócz tego często zgłaszają się osoby, którym szeroko pojęty ból przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki naszej współpracy, terapii i zmianie nawyków, jest możliwe by poczuć szybką i długotrwałą ulgę. Poza godzinami pracy, uwielbiam podróże i odkrywanie nowych miejsc. Moją pasją jest gra w siatkówkę i squasha.

Prowadzone zabiegi

Jako fizjoterapeuta w Krakowie dbam o to, by zdrowie i samopoczucie moich Pacjentów poprawiało się po każdej wizycie.
W OsteoMedic wykonuję zabiegi...

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Maria po godzinach...