NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Osteopatka

Sylwia Kiper

Parę słów o mnie

Jestem absolwentką fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath oraz NDT Bobath Baby. Specjalizuję się w terapii niemowląt i małych dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego takimi jak: asymetria, zaburzenia napięcia mięśniowego, wcześniactwo, opóźniony rozwój motoryczny, wady genetyczne oraz uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Prowadzę ocenę rozwoju psychomotorycznego dzieci, naukę prawidłowej pielęgnacji niemowląt oraz instruktaże i porady dla rodziców, między innymi jak poprzez zabawę wspierać prawidłowy rozwój maluchów. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, by jak najskuteczniej pomagać moim małym pacjentom. Aktualnie jestem w trakcie kolejnego kierunku studiów - osteopatii na Akademii Osteopatii w Krakowie. Wykorzystuję techniki osteopatyczne do leczenia asymetrii, refluksu żołądkowo-przełykowego, kolek jelitowych, przewlekłych zaparć, kręczu szyi, niedrożności kanalika łzowego, czy zniekształceń czaszki. Fizjoterapia najmłodszych to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim niezwykła pasja. W pracy cenię indywidualne podejście do pacjenta, które uwzględnia holistyczne potrzeby małych pacjentów, a także ich rodziców i opiekunów.

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka