NOWOŚĆ🎁Bon i karta podarunkowa do kupienia onlineSprawdź

Fizjoterapeutka

Wioleta Ryś

Parę słów o mnie

Mam na imię Wiola i jestem fizjoterapeutką. Studia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W swojej pracy do każdego pacjenta staram się podchodzić holistycznie uwzględniając nie tylko obecną dolegliwość pacjenta. Zwracam uwagę na indywidualne potrzeby chorego i jego preferencje z poszanowaniem jedności ciała, duszy i psychiki. Wykorzystuje techniki z punktów spustowych, masażu tkanek głębokich oraz terapii nerwowo-mięśniowej. To tylko początek mojej ścieżki edukacyjnej nadal chcę zdobywać wiedzę i poszerzać swoje horyzonty, by jeszcze lepiej pomagać sowim pacjentom. Oprócz pasji do fizjoterapii jestem fanką aktywnego stylu życia. Moje filary, którymi kieruje się w utrzymaniu dobrego samopoczucia to zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna oraz medytacja!

Prowadzone zabiegi

Jako fizjoterapeuta w Krakowie dbam o to, by zdrowie i samopoczucie moich Pacjentów poprawiało się po każdej wizycie.
W OsteoMedic wykonuję zabiegi...

Pacjenci o Nas

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Wioleta po godzinach...