Masaż na Dzień kobiet 2021

Poziom trudności artykułu

Łatwy
Średni
Specjalistyczny
Zbliża się dzień Kobiet, dlatego chcielibyśmy przestawić Wam nowy, autorski masaż Katarzyny Rymarz, przygotowany specjalnie dla pań! 😌To masaż całego ciała nakierowany na likwidacje przyczyny dolegliwości bólowych wraz z elementami relaksacji.

Jest kombinacją technik drenażowych i powięziowych w oparciu o filozofię medycyny chińskiej, gdzie główną rolę odgrywa technika kompresji, chwytania i rozciągania. Elementy te pozwolą uwolnić nieprawidłowe napięcia, ujędrnić skórę, a przede wszystkim dodadzą witalności i odprężenia!


Ten masaż wyróżnia się precyzją ruchów, płynnością, ale i poświęceniem odpowiedniej ilości czasu na partie, które szczególnie tego potrzebują. Dodatkowo rewitalizujący masaż głowy i twarzy pozwoli pozbyć się uczucia zmęczenia i napięcia wynikającego z nadmiaru stresu! Masaż trwa 1,5h i wykonywany jest na bazie unikatowych olejków nawilżających i odżywiających.


Niezależnie od tego, czy jesteś młodą mamą, pracujesz w biurze, czy aktywnie spędzasz czas, ten masaż jest stworzony z myślą o Tobie! Zadbaj kompleksowo o swoje ciało fundując sobie chwilę głębokiego relaksu! Do końca marca masaż w cenie 150zł zamiast 200zł! Możliwość wykupienia voucherów upominkowych, a dzień Kobiet tuż, tuż!

Serdecznie zapraszamy!!

Nasze zabiegi które Ci pomogą