Masaż na Dzień kobiet 2021

Zbliża się dzień Kobiet, dlatego chcielibyśmy przestawić Wam nowy, autorski masaż Katarzyny Rymarz, przygotowany specjalnie dla pań! 😌To masaż całego ciała nakierowany na likwidacje przyczyny dolegliwości bólowych wraz z elementami relaksacji.

Jest kombinacją technik drenażowych i powięziowych w oparciu o filozofię medycyny chińskiej, gdzie główną rolę odgrywa technika kompresji, chwytania i rozciągania. Elementy te pozwolą uwolnić nieprawidłowe napięcia, ujędrnić skórę, a przede wszystkim dodadzą witalności i odprężenia!


Ten masaż wyróżnia się precyzją ruchów, płynnością, ale i poświęceniem odpowiedniej ilości czasu na partie, które szczególnie tego potrzebują. Dodatkowo rewitalizujący masaż głowy i twarzy pozwoli pozbyć się uczucia zmęczenia i napięcia wynikającego z nadmiaru stresu! Masaż trwa 1,5h i wykonywany jest na bazie unikatowych olejków nawilżających i odżywiających.


Niezależnie od tego, czy jesteś młodą mamą, pracujesz w biurze, czy aktywnie spędzasz czas, ten masaż jest stworzony z myślą o Tobie! Zadbaj kompleksowo o swoje ciało fundując sobie chwilę głębokiego relaksu! Do końca marca masaż w cenie 150zł zamiast 200zł! Możliwość wykupienia voucherów upominkowych, a dzień Kobiet tuż, tuż!

Serdecznie zapraszamy!!

Nasze zabiegi które Ci pomogą

Nasi specjaliści którzy ci pomogą

Katarzyna Rymarz
Katarzyna Rymarz Masażystka
Katarzyna Rymarz
Katarzyna Rymarz Masażystka
Katarzyna Rymarz
Katarzyna Rymarz Masażystka