NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Fizjoterapeuta

Filip Skowron

Parę słów o mnie

Ukończyłem studia fizjoterapeutyczne na AWF w Krakowie. Obecnie jestem w trakcie kształcenia osteopatycznego w Akademii Osteopatii. Do każdego z moich pacjentów podchodzę indywidualnie, łącząc techniki terapii manualnej, terapii powięziowych i treningu medycznego. Postrzegam organizm człowieka jako skomplikowaną sieć połączeń i wierzę, że wpływ na nasze zdrowie mają liczne czynniki taki jak nasza psychika, dieta, czy styl życia. Biorąc te liczne aspekty pod uwagę, celem w terapii jest dla mnie nie tylko niwelowanie objawów, z którymi pacjent się zgłasza, ale przede wszystkim odkrycie pierwotnej przyczyny problemu. Współpracuję ściśle z lekarzami, psychologami oraz dietetykami, ponieważ zdaję sobie sprawę, że przy złożoności problemów danego pacjenta, moje działania mogą się okazać niewystarczające. Wyznaję zasadę, że solidna diagnostyka jest podstawą dla odbudowy zdrowia pacjenta. Człowieka kształtuje wachlarz różnorodnych doświadczeń i bodźców, wobec czego każdy z moich pacjentów stanowi dla mnie zupełnie nowe wyzwanie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach oraz śledzę najnowsze doniesienia naukowe, aby jeszcze skuteczniej pomagać. Przez 13 lat grałem w koszykówkę, która do tej pory jest moją pasją, dlatego praca ze sportowcami nie jest mi obca. W terapii jednak, współpracuję z każdym - od pacjentów bólowych, przez ortopedycznych, aż po kobiety w trakcie i po ciąży. Po pracy lubię zatańczyć salsę i planować kolejne z moich licznych podróży, o których jeśli będziesz miał/a ochotę, opowiem Ci z przyjemnością w trakcie twojej wizyty w moim gabinecie. Jeśli czujesz, że twój organizm został wytrącony z równowagi, to zapraszam na konsultację, ponieważ "Jest tysiąc chorób, ale tylko jedno zdrowie", więc warto o nie zadbać.

Prowadzone zabiegi

Jako fizjoterapeuta w Krakowie dbam o to, by zdrowie i samopoczucie moich Pacjentów poprawiało się po każdej wizycie.
W OsteoMedic wykonuję zabiegi...

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Filip po godzinach...