NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Fizjoterapeuta

Mikołaj Wielgus

Parę słów o mnie

Czy wiesz, że najlepsza terapia to połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji? 🎓💡❤️ Pozwól mi się przedstawić: Jestem magistrem fizjoterapii, dumnie ukończyłem Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w sercu malowniczego Krakowa. Moje wieloletnie doświadczenie zdobywałem nie tylko na prestiżowych kursach z technik manualnych, ale także podczas staży w renomowanych krakowskich placówkach medycznych. 🏥 Ale to nie tylko dyplomy czynią terapeutę wyjątkowym! Głęboko wierzę, że empatia 🤝, autentyczne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta to klucz do sukcesu w terapii. Dążę do tego, by każda osoba korzystająca z moich usług czuła się wysłuchana, zrozumiana i wspierana w drodze do pełni zdrowia. Moja pasja do sportu 🏒 - 8 lat trenowania hokeja na lodzie - dała mi unikatowe spojrzenie na problematykę kontuzji i bolączek, które mogą dotknąć zarówno sportowców, jak i osoby prowadzące mniej aktywny tryb życia. A wiesz, że muzyka 🎹 także jest częścią mojego życia? Ukończony I Stopień Szkoły Muzycznej świadczy o moim zamiłowaniu do sztuki - być może jest to idealny moment, by razem znaleźć motywację i ponownie dać się porwać muzyce? ✨ Zadzwoń, umów się na wizytę i doświadcz terapii prowadzonej przez specjalistę z prawdziwą pasją. Razem przemierzymy drogę do Twojego zdrowia i dobrej formy! ✨

Prowadzone zabiegi

Jako fizjoterapeuta w Krakowie dbam o to, by zdrowie i samopoczucie moich Pacjentów poprawiało się po każdej wizycie.
W OsteoMedic wykonuję zabiegi...

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka
Mikołaj po godzinach...