NOWOŚĆNowy zabieg Osteopatia dla zwierzątSprawdź

Fizjoterapeutka

Jagoda Potoczek

Parę słów o mnie

Jestem certyfikowaną fizjoterapeutką uroginekologiczną Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego (PTUG). Ukończyłam studia fizjoterapii na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jestem fizjoterapeutką nie tylko z wykształcenia, ale również z pasji. W swojej pracy korzystam z wiedzy zdobytej na licznych kursach i szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Posiadam doświadczenie w leczeniu dysfunkcji dna miednicy takich jak nietrzymanie moczu, parcia naglące, bolesne współżycie/miesiączkowanie, endometrioza, obniżenie narządu rodnego. Sporą częścią mojej pracy jest fizjoterapia kobiet w ciąży i po ciąży: przygotowanie do porodu, powrót do sprawności w połogu, rozejście mięśnia prostego brzucha, a także inne dolegliwości. Praca z kobietami na różnych etapach życia daje mi największą radość i satysfakcję oraz dostarcza mnóstwa pozytywnej energii. W swojej pracy wykorzystuję techniki z zakresu terapii manualnej, osteopatycznej, wisceralnej, a także kinesiotapingu oraz treningu medycznego.

Prowadzone zabiegi

Jako fizjoterapeuta w Krakowie dbam o to, by zdrowie i samopoczucie moich Pacjentów poprawiało się po każdej wizycie.
W OsteoMedic wykonuję zabiegi...

Patients about us

 • Karol wielokrotnie ratował mi plecy po kontuzjach jakie się nabawiłem. Gdy pracuje nad tobą od razu widać, co to znaczy specjalista przy pracy. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego fachowca z rozległa widzą to jest to bez wątpienia Karol.

  Paweł Janiga pacjent
 • Firma zdecydowanie godna polecenia. Fachowcy z doskonałym podejściem do pacjenta. "Okuci" wiedzą i doświadczeniem co doskonale widać w ich pracy. Korzystałem w związku z rwą kulszową i jestem bardzo zadowolony.

  Mirek Szmyla pacjent
 • Jestem pod Wielkim wrażeniem wiedzy i umiejętności Kasi Rymarz po masażu wychodzę bez bólu, zrelaksowana, rozluźniona. Pełen procesjonalizm, Miła atmosfera, Polecam na 100%

  Małgorzata Stanek pacjentka
 • Ogromne dzięki dla Filipa Skowrona za jakże potrzebnie bolesne, serwisowanie ;) świetna atmosfera I swietna robota! psycholog I fizjoterapeuta w jednym! Goraco polecam.

  Zuza Czopik pacjentka
 • Powiem tak, sprawa początkowo wydawała się beznadziejna, sama nie wiedziałam czego się spodziewać-ale Pan Karol to cudotwórca! Swoją wiedzą, umiejętnościami i fantastycznym podejściem do człowieka a przy okazji zawsze z serdecznym uśmiechem bardzo mocno do mnie przemówił. Niesamowite jest to, jak zaledwie kilka wizyt może odmienić stan psychiczny jak i fizyczny. Jeszcze raz bardzo dziękuje! Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Polecam każdemu!

  Dominika Ważna pacjentka